KOLO – LOĎ Z KŘIVOKLÁTU DO PRAHY

KOLO – LOĎ, putování z Křivoklátu do Prahy

Jsou vaše děti sportovně dobrodružné povahy, rády putují na kolech a na lodi, spaní ve stanu jim nedělá žádný problém?
Pak je putování z Křivoklátu do Prahy ve stylu „kolo – loď “ ta správná volba.

Kolo-loď je netradiční dobrodružný putovní výlet, který vede z Roztok u Křivoklátu do Prahy, Braníka. Putování začne na lodích (kánoích) na řece Berounce, kde nás čeká během tří dnů přibližně 40 km. Následně se ubytujeme v Zadní Třebani v chatkách, kde budou na děti čekat jejich kola a odkud vyrazíme na krátké výlety. Poté už jen vyrazíme směr Praha – Braníka, kde naše putování zakončíme.

Putování je má omezenou kapacitu na 12 dětí, aby byl zážitek co nejlepší a skupina tvořila přátelský kolektiv a instruktoři mohli každému věnovat plnou pozornost.

Termín:
22. – 26. srpna 2022
Nakládání cyklistické bagáže a kol proběhne již v neděli 21. srpna k večeru (18:30 – 19:00), Kobylisy.

Start putování na vodě: Roztoky u Křivoklátu (odjezd z Hlavního nádraží)
Start putování na kolech: Zadní Třebaň
Cíl putování: Praha – Braník, TJ Kotva

Pro koho:
děti ve věku 10 – 15 let, kapacita je omezena na 10 dětí. Putování je vhodné pro děti, které již umí na kánoi.

Program:
(Neděle večer (18:30 – 19:00) nakládka kol a cyklistické bagáže, kterou dovezeme k Zadní Třebani, kde přesedneme na kola)
Pondělí: sraz na Hlavním nádraží, začátek putování v Roztokách u Křivoklátu
Úterý: putování po řece Berounce
Středa: putování po řece Berounce do Zadní Třebaně, odpočinkové odpoledne, ubytování v chatkách
Čtvrtek: cyklo výlet po okolí
Pátek: do Prahy na kole podél Berounky

Ubytování:
po dobu putování na řece (2 noci) budeme spát ve stanech, během cyklistické části budeme spát v chatce ve vlastních spacácích.

Doprava:
do Roztok se přepravíme vlakem, kola (společně s vybavením na cyklistiku) budou do Zadní Třebaně přepraveny dodávkou už v neděli. Do Braníka dojedeme “po svých” a bagáž dopravíme doprovodným vozidlem.

Cena: 5650,-
cena zahrnuje: půjčení vodáckého vybavení, kompletní ubytování, stravování (snídaně, obědy, večeře a svačiny), instruktory, dopravu osob a materiálu
cena nezahrnuje: úrazové pojištění

Registrace zde