Cyklistický příměstský tábor v Kladně

CYKLISTICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V Kladně

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním cyklistickém příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Na cyklotáboře se děti naučí správně ovládat své kolo, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy a zkusí si také jiné sporty jako jsou míčové hry, kooperační hry a lanové překážky.

Základna: Hala Bios, Kladno
Není možné uschovávat kola. Musí se každý den přivážet.

Cena: 4.100,- Kč.

V ceně je zahrnuto: denní program, instruktoři, zázemí, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, sportovní tričko

Sleva 300,- Kč pro dalšího sourozence

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný cyklistiky. Denně můžete přijít mezi 8 a 9 hodinou, kdy mají děti volnější herní program. Dopolední program se skládá z tréninku cyklistických dovedností, nebo her. Oběd v blízké restauraci .  Odpoledne probíhají výlety do okolí.

Klademe důraz na zlepšení techniky jízdy a poznávání okolí ze sedla kola.

• Trénink rovnováhy na kole
  • Správná technika zastavování a zatáčení
  • Jízda v bikeparku – (boule a skokánky)
  • Výlety do různých lokalit péče o kolo
  • Výměna duše, oprava brzd
  • Práce s mapou, dopravní výuka
  • Míčové hry
  • Koupání
  • Kooperační hry

Ovládat kolo ve všech situacích, správně přehazování rychlostních stupňů, naučí se dopravní značení, přejíždět nejrůznější hrboly a překážky, vyměnit si proraženou duši a číst v mapách, vyzkouší si dráhu pumptrack. Budou se učit také základní servis kol- jak vyměnit duši, utáhnout komponenty a jak se starat o své kolo.

Termíny a registrace

Proč se zúčastnit cyklistického příměstského tábora?

• Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
  • Zajímavá cena
  • Cyklistický příměstský tábor je vhodný pro děti 6-14 let

Cyklistika je jeden z nejoblíbenějších českých volnočasových aktivit. Je to také velmi prospěšný sport pro fyzickou kondici a psychickou kondici. Proč? Aerobní aktivita spaluje přebytečné tuky v těle, zvyšuje sílu svalů a zlepšuje oběhový aparát. Dále se na kole trénuje rovnováha a koordinace pohybů. Děti mají radost z jízdy a poznají mnohá nová místa, které pomůžou v orientaci v místním prostředí.

.