fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Výlety na kolech

Na našem jednodenním výletu na kolech, se děti podívají na přírodní krásy lesů a krajiny na okraji Prahy nebo přímo v ní. Tento výlet není pro úplné začátečníky na kole, jedná se o mírně náročnější jízdu, která je určena dětem, které už mají něco najeto. Neváhejte se s námi projet po přírodě, poznat nové kamarády a užít si kopu zábavy a hlavně si užít krásný požitek z jízdy na kole.


Pro koho: pro děti od  8 do 13 let.

Popis výletů:

Výlety jsou naplánovány tak, aby trasy vedly co nejvíce lesními a polními cestami, na cyklostezkách a okolo zajímavých míst. Ideálně okolo říčních toků a s malým převýšením. Skupina je od  5 do 15 dětí. Cílem výletů je strávit aktivně celý den, vylepšit svojí fyzickou kondici, techniku v terénech a jízdu ve skupině.

Termíny a popis výletů:

12.9. 2020, 11.10. 2020 Podél Rokytky

Start: stanice metra C – Prosek, 9:30

Popis trasy: Tato úžasná trasa začíná u metra C Prosek a ihned po startu si skupinka užije pěkný sjezd do Vysočan k potoku Rokytka, podél kterého povede většina trasy. Dále pak přes Plechárnu na rozhlednu Doubravka. Cyklostezkou se skupinka dostane okolo rybníka Slatina až do Dolních Měcholup.  Hostivařem se děti dostanou až k přehradě.  Posledních několik kilometrů povede lesy v okolí přehrady.

Trasa je dlouhá cca 20 km. Vzdálenost ale uzpůsobujeme aktuálním potřebám skupiny.

Cíl: stanice metra C – Háje, 17:00-17:30

27.9. 2020, 25.10. 2020 Podél Vltavy do Modřanské rokle

Start: Braník, u Loděnice Kotva, 9:30

Popis trasy: Trasa vede z Braníka podél Vltavy až do Modřanské rokle, kde nás čeká projížďka terénem. Cestou navštívíme několik bike-parků a pump tracků, kde s dětmi potrénujeme techniku. Výlet bude dlouhý přibližně 17 km. Délku trasy přizpůsobujeme času v bike-parcích a aktuálním potřebám skupiny.

Cíl: Braník, u Loděnice Kotva, 17:00-17:30

Cena: 500 ,- Kč

Cena obsahuje: instruktory, oběd, svačinu,

Pokud si objednáte všechny 4 výlety tak je cena:  1800 Kč.

Registrace zde: