+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Výlety na kolech

Na našem jednodenním výletu na kolech, se děti podívají na přírodní krásy lesů a krajiny na okraji Prahy nebo přímo v ní. Tento výlet není pro úplné začátečníky na kole, jedná se o mírně náročnější jízdu, která je určena dětem, které už mají něco najeto. Neváhejte se s námi projet po přírodě, poznat nové kamarády a užít si kopu zábavy a hlavně si užít krásný požitek z jízdy na kole.


:

Pro koho: pro děti od  8 do 13 let. Středně zkušené.

 

Popis výletů:

Výlety jsou naplánovány tak, aby trasy vedly co nejvíce lesními a polními cestami, na cyklostezkách a okolo zajímavých míst. Ideálně okolo říčních toků a s malým převýšením. Skupina dětí je od  5 do 15 a vždy jsou přítomni minimálně 2 vedoucí. Cílem výletů je strávit aktivně celý den, vylepšit svojí fyzickou kondici, odpočinout si od všechních starostí, vylepšit si techniku v terénech a užít si cyklistiku.  Zároveň děti poznají nové kamarády a naučí se jízdu ve skupině.

 

Termíny a popis výletů:

27.4. 2019 Okolo Berounky

Výlet okolo Berounky vede z vlakové zastávky Karlštejn stále okolo vodního toku až do Prahy. Trasa je většinu po asfaltové, nebo šotolinové cyklostezce s téměř nulovým převýšením.  Trasa je dlouhá cca 30 km a cíl je na metru u Smíchovského nádraží.  Kam děti dorazí okolo  17:00

18.5. 2019 Rokytka tour

Start: Metro C Prosek 9:30 dopoledne.

Popis trasy: Tato úžasná trasa začíná u Metra C Prosek a ihned po startu si skupinka užije pěkný sjezd lesem do Vysočan k potoku Rokytka podél kterého povede většina trasy. Podél potoka se skupinka uchýlí do Hloubětína, Kyjí a následně Hostavic. Cyklostezkou se skupinka dostane okolo rybníka Slatina až do Dolních Měcholup.  Hostivařem se děti dostanou až k přehradě.  Posledních několik kilometrů povede lesy v okolí přehrady a Hájů.

Cíl: Metro C Háje. 17:00-17:30

 

8.6. 2019 Modřanská rokle a okolí
Připravujeme
22.6. 2019 Radotínsko

Tato trasa bude více kopcovitá a povede lesy v okolí Radotína a Černošic. Sraz je na metru B Smíchovské nádraží.

 

Cena: 500 ,- Kč

Cena zahrnuje: Instruktorský dozor, oběd.

Cena obsahuje: instruktorský dohled a výuku, oběd, svačinu, dopravné.

Pokud si objednáte všechny 4 výlety tak je cena:  1800 Kč.

 

Registrace zde: