Výlet na Lužická jezera

Pojeďte s naší inline školou na výlet k Lužickým jezerům do Německa!

Kdy? 6. – 7. 7. 2019

Cena: s dopravou 990 Kč, bez dopravy 790 Kč (dostavení se na místo vlastním způsobem)

cena zahrnuje informace a instruktora (konzultace s účastníky, výuka techniky a zdokonalování se v oblasti jízdy na bruslích)

Organizační poplatek: 990 Kč za osobu.

S námi se nemusíte o nic starat, vše pro Vás zajistíme.

Ubytování v campu. Doprava vlastní, nebo po domluvě s námi v některém z našich vozů. Strava vlastní.

Kvalitní cyklostezky a inline trasy nás provedou okolo jezer s perfektními písčitými plážemi, rozsáhlými loukami i borovými a březovými lesíky. Velká část regionu je již perfektně rekultivovaná, je částečně zalesněná, lomy jsou zatopeny vodou a opatřeny krásnými písčitými plážemi. Oblast již dnes nabízí poměrně slušné množství kempů, půjčoven lodí, jachet, šlapadel a dalšího sportovního vybavení.

Jednotlivé trasy vedou většinou kolem jezer, ale i mezi nimi, takže nabízejí možnosti jednotlivé trasy různě kombinovat. Jízdu loukami a otevřeným terénem střídají lesy, takže ani v parných dnech člověk nejede pořád na slunci. Většina tras je okružních a proto se nemusíte vracet stejnou cestou.

Více info. a přihlášky na emailu info@inlineskola.cz

Registrace zde: