fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Vodácký tábor Brandýs nad Labem

Vodácký sportovní příměstský tábor Brandýse nad Labem

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na vodácké aktivity a in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Inline – vodácký příměstský tábor, na kde děti spojí 2 úžasné sporty- inline bruslení a kanoistiku. V krásném prostředí u brandýského kanálu a Labe se děti naučí ovládat rafty, paddle boardy, perfektně bruslit, zabrzdit a zatáčet na bruslích a dostanou se na výlety podél řeky. Vyzkouší doplňkové sporty jako jsou míčové hry a kooperační hry. Tábor probíhá ve spolupráci s brandýským kanoistickým oddílem.

Termín: 26.7.-30.7.2021

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: loděnice Kajak klubu Brandýs nad Labem
Přesná lokace našeho zázemí

Pro koho: Děti od 8 do 12 let

ILUSTRAČNÍ VIDEO Z NAŠEHO PODOBNÉHO TÁBORA V PRAZE TROJI

Náš vodácký příměstský tábor je plný vodáckých sportovních aktivit, bruslení a her

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě, na raftech, nebo paddle-boardu, případně na slalomovém kajaku.  Zároveň bude probíhat výuka inline bruslení, – bruslení na stezce, v Brandýse a okolí. V programu je také vodácký výlet.  Zázemí je v areálu vodáckého oddílu, kde je travnatý prostor určený pro hry, pláž, a klubovna pro nepřízeň počasí.  Děti budou jednu noc nepovinně přespávat v prostoru zázemí pod širým nebem, nebo ve stanu včetně večerního opékání buřtů.  (Dobrovolné)

Aktivity:

 • výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů
 • trénink ovládání raftu
 • inline bruslení, výuka zastavování i z prudších kopců
 • výlety na bruslích i na vodě
 • nauka o chování vodáka
 • čtení vodáckých map
 • míčové hry

Cena: 2950,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko, sleva 200 Kč pro druhého sourozence.

Co se děti naučí?

Správnou techniku pádlování, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky, bruslit, sjíždět i prudší kopce, zatáčet na bruslích, bezpečně zdolávat nepředvídatelné situace a překážky na stezce. Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.


Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Příznivá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00
 • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 8-13 let
 • Možnost zapůjčení bruslí

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou, my ale organizujeme vodácké tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

Popis lokality:

Inline – vodácký příměstský tábor v Brandýse nad Labem je situován do zázemí místního vodáckého oddílu. Hlavní část programu se bude odehrávat v areálu klubovny na ostrovně mezi Brandýsem a Starou Boleslaví. V lokalitě jménem Na Labi. Pokračování ulice Nábřežní. Zde budou probíhat aktivity na klidné vodě jako je paddleboarding, nácviky základních obratů a krátké vodácké projížďky. Také budeme využívat druhé zázemí, které se nachází u vodáckého kanálu v Brandýse nad Labem. Zde si děti vyzkouší rafting na kanále pod dohledem vodáckých licencovaných instruktorů.  Zároveň zde začíná inline stezka na které budou děti trénovat bruslení, které je doplňkovým sportem tohoto tábora. 

Předběžný denní program:

Pondělí: Seznámení, teorie na suchu, – raft/ kanoe na klidné vodě

Úterý:  Paddleboardy- míčové hry, inline bruslení

Středa: Výlet na paddleboardech a dalších plavidlech z Čelákovic do Brandýsa,  hry v přírodě

Čtvrtek- rafty na kanále , inline bruslení na stezce, odpoledne paddleboard

Pátek- raft na kanále, bruslení / hry v okolí kanálu.

Výhody účasti na táborech pořádaných naší organizací.

 • Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu
 • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí
 • Pestrý výběr sportů a lokalit
 • Pojištění odpovědnosti firmy
 • 7 let zkušeností s příměstskými tábory
 • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor
 • Kompletní servis- zázemí, stravování, šikovní instruktoři
 • Instruktoři- školení zdravotnický kurz, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci
 • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor
 • Na táboře jsou minimálně 2-3 vedoucí