fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Stmelovací firemní výlet

Pro firemní týmy a kolegy nabízíme večerní lyžařské stmelovací kurzy.

O co se jedná?

Váš pracovní tým si užije lyžování v areálu Chotouň s certifikovaným zkušeným instruktorem lyžování. Jedná se o 2 hodinový kurz kdy se skupinka společně naučí základy lyžování a posléze i pokročilejší techniky jako je například carvingový oblouk.

Doprava: 

Varianta 1: bez dopravy.

Varianta 2: Doprava tam i zpět je zajištěna hromadně skibusem, který bude přistaven k sídlu Vaší společnosti a doveze Vás přímo ke sjezdovce. Zároveň Vás doveze po kurzu zpět do Prahy.

Výuka: 

Dle počtu účastníků bude výuka v jednom nebo ve 2 družstvech a bude volena dle úrovně skupiny, tak aby se účastníci co nejvíce zlepšili, zahodili strach a naučili se technicky správně lyžovat. Instruktoři kladou důraz na bezpečnost a jistotu lyžařů. Učí se zastavování pluhem, nebo smýkaným obloukem, případně carvingový oblouk.

Zábava a příjemný zážitek: 

Kurz ale není jen o výuce lyžování. Instruktor cviky a jízdy prokládá zábavnými prvky, kdy musí členové týmu spolupracovat, nebo se podporovat. 

Sjezdovka:

V areálu Chotouň jsou v provozu 3 vleky – 2 pomy a jeden pás pro začátečníky. Ve večerních hodinách už na sjezdovce nenalezneme  fronty, tak účastníci nebudou ztrácet čas zbytečným čekáním. Svah není příliš prudký a je ideální na naučení všech technik lyžování.  Sjezdovka je dlouhá zhruba 300-400 metrů. Sjezdovka je výborně upravená, dobře osvětlená a pravidelně zasněžována. Vzdálenost od Prahy je maximálně půl hodiny a zhruba 30 kilometrů.

Instruktoři: 

Společnost účastníkům bude dělat akreditovaný zkušený instruktor, který může výuku vést v českém, nebo anglickém jazyce. Instruktor dbá na bezpečnost a maximální spokojenost všech kurzantů. Vhodně dělí skupinové vedení s individuálními radami. Instruktor se přizpůsobí požadavkům skupiny a kombinuje trénink s volnými jízdami a zábavnými prvky.

Cena:

Varianta 1: bez dopravy – 490,- Kč. V ceně je zahrnuto: instruktor, skipas. V ceně není zahrnuto: úrazové pojištění.

Varianta 2: s dopravou – 990,- Kč za osobu. V ceně je zahrnuto: Doprava, skipas, instruktor. V ceně není zahrnuto: úrazové pojištění.

 

 

 

OBJEDNAT