Příměstský tábor na Palmovce

Inline sportovní příměstský tábor na Palmovce

Příměstský tábor se zaměřením na in-line bruslení a míčové sporty

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci  a in-line bruslení, program je  doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách, míčové hry, atletická průprava . Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v zázemí v šatnách zázemí, nebo jiný kulturní program.

Kde:

Stadion Mládeže Palmovka

• 26.7.-30.7.2021
  • 9.8.-13.8.2021
  • 23.8.-27.8.2021

(denně od 8:00 do 17:00)

Denní program:

• 8:00- 9:00 sraz účastníků na hřišti, začátek tábora, hry
  • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička, hry
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry
  • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
  • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
  • 16:00–17:00 hry, další program
  • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Cena: 2850,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, táborové tričko, sleva  200 Kč pro sourozence.
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění.

Popis lokality:
Inline tábor na Palmovce se koná na hokejbalovém stadionu v blízkosti metra B Palmovka. V Areálu jsou 2 rovné hřiště, které používáme na bruslení. Na chuť si přijdou fanoušci hokeje na bruslích, který se zda hraje opravdu dobře. V programu tábora jsou i výlety na stezku na Krejcárek. Děti si vždy pochvalují jídlo v restauraci Merkur. Areál tábora není nejmodernější, ale programu tábora slouží dostatečně. Pozor na náročný příjezd autem.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Naučení se technik házení talířem.příměstský tábor Na pražačce
  • Požnost zapůjčení bruslí, chráničů
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.
  • Stravování bude zajištěno v menze kolejí VŠE

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

Těšíme se na Vás!