Příměstský tábor Na Pražačce

Inline sportovní příměstský tábor Na Pražačce

Příměstský tábor se zaměřením na míčové sporty a in-line bruslení

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci  a in-line bruslení, program je  doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách,  discogolfmíčové hry, atletická průprava . Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v zázemí v šatnách zázemí, nebo jiný kulturní program.

Kde:

Žižkov, Sportovní areál gymnázia Na Pražačce.

Sraz u atletického hřiště.

• každý týden o prázdninách od 29.6. 2020

(denně od 8:00 do 17:00)

Denní program:

• 8:00- 9:00 sraz účastníků na hřišti, začátek tábora, hry
  • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička, hry
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry/discogolf
  • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
  • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
  • 16:00–17:00 hry, další program
  • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Cena: 2700,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění, které si můžete sjednat u našeho partnera.

Popis lokality:

Inline příměstský tábor Na Pražačce se koná v lokalitě, která je velice dobře dostupná a zároveň je zde velice klidné prostředí. Nalézá se zde velký park na Vítkově a les. V našem areálu je dostatek hřišť na míčové hry. Stezka na bruslení je v těsné blízkosti areálu. Zázemí je v campu na Pražačce, který je úzce spojený se sportovní areálem. Obědy jsou v restauraci v hotelu Vítkov.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Naučení se technik házení talířem.příměstský tábor Na pražačce
  • Příměstský tábor Na Pražačce je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Možnost zapůjčení bruslí, chráničů i přilby.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.
  • Stravování bude zajištěno v menze kolejí VŠE

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

Těšíme se na Vás!