multisport Cibule

NA MULTISPORTOVNÍM KROUŽKU SE BUDEME VĚNOVAT ŠIROKÉMU SPEKTRU ČINNOSTÍ TAK, ABY SE DĚTI ROZVÍJELY VŠESTRANNĚ A ZÁROVEŇ SE PRO NĚ ČINNOSTI NESTALY MONOTONNÍ.

Každý měsíc se naučíme a vyzkoušíme jiné sportovní činnosti v závislosti na ročním období. Čeká nás inline bruslení, cyklistika, plavání, sportovní hry, lyžování či běžkování, lední bruslení či bouldering.

Každá činnost bude probíhat v jiné lokalitě, sraz bude ale vždy na metru Ládví. Lze ale domluvit i sraz přímo u lokality. Jednotlivé sporty probíhají v těchto lokalitách:
Inline bruslení – u ZŠ Burešova
Cyklistika – Ďáblický háj
Sportovní hry – u ZŠ Burešova
Plavání – Šutka / Letňany
Bouldering – Holešovice / Jungle park Letňany
Lyžování – Chotouň (lyžování, doprava dodávkou)
Lední bruslení – koupaliště Ládví

Termín: vždy v úterý v podvečer. Začátek v  17:00.
Návrat je vždy podle vzdálenosti sportovní lokality tak, abychom vždy sportovali minimálně hodinu a půl.

Startujeme 13.10.

Inline bruslení – na hřišti u ZŠ Burešova se 1 hodinu budeme věnovat základům bruslení, případně zdokonalení techniky, hrám na bruslích a v neposlední řadě brzdění.

Cyklistika –  v Ďáblickém háji začneme základní technikou (šlapání, šlapání ve stoje, brzdění, sjíždění kopců). Cyklistice se budeme věnovat hodinu a půl.

Plavání – na Šutce či v Lagoonu Letňany se budeme věnovat rozvoji plaveckých dovedností (předpokládáme, že děti již prošly základním plaveckým výcvikem), zdokonalení plaveckých způsobů, drobným hrátkám ve vodě.

Sportovní hry – sportovním hrám se budeme věnovat na multifunkčním hřišti na Ládví. Vyzkoušíme sportovní hry jako basketbal, frisbee, lakros či přehazovaná. Hodinu a půl se budeme věnovat nejen hraní těchto her ale i rozvoji dovedností s těmito sporty spojených.

Lyžování/běžkování – v lednu budeme vyrážet na odpolední lyžování na sjezdovku Chotouň. Lyžovat budeme přibližně hodinu a půl. Děti odvezeme dodávkou přímo pod sjezdovku.

V případě příznivých sněhových podmínek vyrazíme párkrát na běžky (buď do Letňanského lesoparku nebo do uměle zasněženého areálu, který pravidělně město Praha otevírá.

Lední bruslení – vše co jsme se naučili na inlinech převedeme na led a naučíme se i něco víc. Hodinu budeme bruslit na veřejném kluzišti na Ládví.

Lezení – hodinu a půl si užijeme bouldering buď v Boulder Baru v Holešovicích a nebo vyrazíme na novou stěnu do Jungle parku v Letňanech.

Cena: 2850,-  říjen-leden = 13 lekcí
(cena nezahrnuje permici na lyže)

Předpokládaný rozpis lekcí:

ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC LEDEN
13 cyklo 3 cyklo 1 plavání 5 lyže
20 inline 10 boulder 8 boulder 12 lední brusle
27 sportovní hry 24 plavání 15 plavání 19 lyže
22 lední bruslení 26 náhradní lekce (pro případ odpadnutí nějaké předchozí)

Lekce se mohou měnit v závislosti na počasí.

Maximum je  7 dětí.
Doporučený minimální věk je 7 let.

Kurz povede instruktorka Mgr. Kateřina Škopová (Cibule)

Registrace zde

.