fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Lokality

Učíme ve všech těchto lokalitách: 

Lokality inline škola

Stromovka, Bohnice, Letňany, Braník, Brandýs nad Labem, Ladronka, Vítkov.

Jsme schopni se co nejvíce přizpůsobit vašemu požadovanému času a termínu. Níže, nebo na úvodní stránce neleznete mapky s místem srazu, nebo je možné se domluvit na jiném místě.

 

Bohnice:

Klidné prostředí bohnické psychiatrické léčebny je jako stvořené pro výuku inline bruslení. Toto místo je ideální pro nácvik brždění, protože kromě rovinek se tu nachází drobné i srtmější kopečky.

Místo setkání s instruktorem: Hlavní vchod do léčebny z ulice Ústavní asi 300 metrů od zastávky Katovická.


Letňany:

Výuka probíhá v nově budovaném letňanském lesoparku,  místě plném zeleně a výhledů na severní Čechy.  Vstup do lesoparku se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky Toužimská.
Místo setkání s instruktorem: Parkoviště při vjezdu do lesoparku poblíž zastávky Toužimská.

Stromovka:

Jeden z nejkrásnějších pražských parků nabízí mnohé možnosti sportovního vyžití i inline tréninku. Nachází se zde jak dlouhé okružní stezky, tak i dokonalá místa pro nácvik pokročilých technik.

Místo setkání s instruktorem: Prostranství na hlavní stezce pod planetáriem


Braník:

Nejdelší stezka v Praze začíná pod Vyšehradem a vede podél Vltavy přes Braník až na Zbraslav. Podél stezky se nachází mnohá zajímavá místa, která se dají využít k perfektnímu naučení všech technik.

Místo setkání s instruktorem: Nájezd na stezku u campu Braník.

Ladronka:

Park Ladronka je ideální na nácvik všech technik bruslení. Jdou zde mírné i prudší kopce, tak s trenérem nacvičíte opravdu vše potřebné. Sraz je vždy na tréninkovém oválu vedle restaurace Chapadlo.

Letná:

Park v centru Prahy nabízí lehké i těžší povrchy. Vyzkoušet můžete i různé varianty kopečků. Sraz s trenérem je na rohu budovy ministerstva Vnitra.