+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

kurz ledního bruslení na Ládví

Pravidelný kurz ledního bruslení na kluzišti Ládví

Kroužek je určen pro děti ve věku 5 – 10 let, začátečníky (děti, které stojí na bruslích poprvé, nebo mají malou zkušenost) a mírně pokročilé (děti, které zvládnou bez dopomoci jet dopředu, případně zatáčet a brzdit).

V čem je kroužek přínosný?

Kroužek bruslení je vhodný pro postupné naučení bruslařských dovedností a zafixování již naučených dovedností. Děti se navzájem povzbuzují a soutěží mezi sebou. Pro efektivní výuky má kroužek kapacitu 6 dětí, kterým se trenér maximálně věnuje. V kroužku panuje příjemná atmosféra prokládaná zajímavými hrami.

Co se na kroužku děti  naučí? 

Děti se naučí jezdit dobře dopředu a díky speciálnímu důrazu na nácvik rovnováhy budou mít i delší skluz a větší rychlost. Zároveň se naučí brzdit, zatáčet a bezpečně manévrovat v nepředvídatelných situacích.

Základní informace:

– K výuce nám je exklusivně vyhrazena část kluziště (na zbytku ledové plochy probíhá veřejné bruslení).

– Ve skupince maximálně 8 dětí

– Cena: 800 Kč, za 4 lekce

– S sebou: přilbu, dobře nabroušené lední brusle, případně chrániče.

 

 

 

Lokalita Den a čas
Ládví Středa od 16:00 hodin.
 
Pátek od 16:00 hodin.
Registrace zde