+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

kurz bruslení Letná

Pravidelný kurz ledního bruslení na Letné

Kroužek pro děti v rámci veřejného bruslení. 

Kroužek je určen pro děti ve věku 5 – 10 let, začátečníky (děti, které stojí na bruslích poprvé, nebo mají malou zkušenost) a mírně pokročilé (děti, které zvládnou bez dopomoci jet dopředu, případně zatáčet a brzdit).

V čem je kroužek přínosný?

Kroužek bruslení je vhodný pro postupné naučení bruslařských dovedností a zafixování již naučených dovedností. Děti se navzájem povzbuzují a soutěží mezi sebou. Pro efektivní výuky má kroužek kapacitu 6 dětí, kterým se trenér maximálně věnuje. V kroužku panuje příjemná atmosféra prokládaná zajímavými hrami.

Co se na kroužku děti  naučí? 

Děti se naučí jezdit dobře dopředu a díky speciálnímu důrazu na nácvik rovnováhy budou mít i delší skluz a větší rychlost. Zároveň se naučí brzdit, zatáčet a bezpečně manévrovat v nepředvídatelných situacích.

Základní informace:

Kroužky probíhají v rámci veřejného bruslení.

Ve skupince maximálně 6 dětí

Cena: 750 Kč, za 4 lekce

S sebou: přilbu, dobře nabroušené lední brusle, případně chrániče.

 

 

 

Lokalita Den a čas
Letná

Středa od 17:00

  Registrace zde