fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

kroužky lyžování na Chotouni

Pravidelný kroužek lyžování pro děti v Chotouni

Pro školy a školky pořádáme odpolední kroužky pro děti v lyžařském areálu na Chotouni.

Kurzy jsou ve 2 hodinových blocích jednou týdně, které jsou zaměřeny na to aby děti zvládly bezpečně zastavit smýkaným obloukem a zlepšování jejich stylu pomocích intenzivního tréninku a vhodných metodických cvičení.

Sjezdovky

V areálu Chotouň jsou v provozu 3 vleky – 2 pomy a jeden pás pro začátečníky. Ve večerních hodinách už na sjezdovce nenalezneme  fronty, tak účastníci nebudou ztrácet čas zbytečným čekáním. Svah není příliš prudký a je ideální na naučení všech technik lyžování.  Sjezdovka je dlouhá zhruba 300-400 metrů. Sjezdovka je výborně upravená, dobře osvětlená a pravidelně zasněžována. Vzdálenost od Prahy je maximálně půl hodiny a zhruba 30 kilometrů.

Doprava

Doprava tam i zpět je zajištěna hromadně skibusem, který bude přistaven k sídlu Vaší společnosti a doveze Vás přímo ke sjezdovce. Zároveň Vás doveze po kurzu zpět do Prahy.

Co se učí:

Děti jsou rozděleny na 2 menší skupinky podle aktuální úrovně. Obtížnost výuky je volena v závislosti na úrovni lyžování celé  skupinky. Cílem výuky je zvládnutí smýkaného oblouku s nohama u sebe. Zastavení v pluhu a smykem. U pokročilejších dětí se trénuje carvingový oblouk a nechybí ani triky na skokánku.

Instruktoři:

Společnost účastníkům bude dělat akreditovaný zkušený instruktor, který může výuku vést v českém, nebo anglickém jazyce. Instruktor dbá na bezpečnost a maximální spokojenost všech dětí. Vhodně dělí skupinové vedení s individuálními radami.  Mgr. Vojtěch Škop, Mgr. Petr Štefan, Bc Kateřina Škopová, Michal Buřil, Mirek Dolenský, Bc. Martin Murárik,

Cena: 2190,- Kč  měsíční kurz- 4 týdny. 

  • V ceně: doprava tam i zpět, skipas, instruktor, delegát kroužku, svačinka, teplý čaj.
  • Pojištění: pojištění odpovědnosti firmy, úrazové pojištění není jednotlivě sjednáváno.

Bezpečnost: 

Na konci sjezdovek jsou ochranné sítě a dětem je vštěpováno bezpečné chování na sjezdovkách.

Organizace:

Děti vyzvedne domluvený autobus na místě srazu u Vaší školy.  Možnost srazů je v 14:00-14.15, nebo 15:50-16:10. Návrat buď 17:40, nebo v 19:40. Během celého výcviku bude dětem k dispozici doprovod (delegát) , který se o děti bude starat během cesty a během výuky jim bude dodávat občerstvení, případně zařídí půjčení lyží a pomůže se dětem obout.  V Chotouni budou čekat instruktoři, kteří se dětem budou věnovat po celý kurz.