fbpx

kroužek ledního bruslení Letňany

Pravidelný kurz ledního bruslení v Letňanech v Ice aréně

Kroužek pro děti v rámci veřejného bruslení o víkendech.

Kroužek je určen pro děti ve věku 5 – 10 let, začátečníky (děti, které stojí na bruslích poprvé, nebo mají malou zkušenost) a mírně pokročilé (děti, které zvládnou bez dopomoci jet dopředu, případně zatáčet a brzdit).

V čem je kroužek přínosný?

Kroužek bruslení je vhodný pro postupné naučení bruslařských dovedností a zafixování již naučených dovedností. Děti se navzájem povzbuzují a soutěží mezi sebou. Pro efektivní výuky má kroužek kapacitu 6 dětí, kterým se trenér maximálně věnuje. V kroužku panuje příjemná atmosféra prokládaná zajímavými hrami.

Co se na kroužku děti  naučí? 

Děti se naučí jezdit dobře dopředu a díky speciálnímu důrazu na nácvik rovnováhy budou mít i delší skluz a větší rychlost. Zároveň se naučí brzdit, zatáčet a bezpečně manévrovat v nepředvídatelných situacích.

Základní informace:

Kroužky probíhají v rámci veřejného bruslení.

Ve skupince maximálně 5 dětí

Cena: 1500 Kč za 8 lekcí

S sebou: přilbu, dobře nabroušené lední brusle, případně chrániče.

 

  • Začátek kurzu je o víkendu 6.+7.1. 2024 
Lokalita Den a čas
Letňany Sobota od 10:00 a od 11:00

Neděle od 10:00 a od 11:00