fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Cyklistický příměstský tábor Karlovy Vary

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na cyklistiku, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Aktivity:

Výuka základních technik jízdy na kole, trénink vytrvalosti na zajímavých výletech, míčové hry, atletická průprava. Klademe důraz na krásné zážitky na kole a bezpečnost.  Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně, nebo sále.

Kde: Karlovy Vary

ZŠ Konečná

Termíny:

 • 25.7.-29.7.2022
 • Denně od 7:45 do 17:00


Denní program:

 • 8:00- 9:00 sraz účastníků na hřišti, začátek tábora, hry
 • 9:15–10:30 rozcvička, trénink technik na kole, hry
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry
 • 13:00–14:30 oběd + polední klid
 • 14:30–16:00 odpolední výlet
 • 16:00–17:00 hry, další program
 • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Cena: 3100 Kčlogo

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, táborové tričko.
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění, které si můžete sjednat u našeho partnera.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Popis lokality: 

Cyklistický příměstský tábor v Karlových Varech má zázemí ve škole Konečná, která leží v blízkosti rozsáhlého parku Rolava. Zároveň poskytuje rozmanité sportovní možnosti.  V areálu školy je několik multisportovních hřišť, které děti budou využívat k jiným sportovním aktivitám. Výlety budou do lokalit Svatošských skal, Slavkovského lesa a do okolí Ohře směrem na Kyselku.