+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Vodácký víkend na Sázavě

 

Ven z Prahy pod stan a na vodu

Program:

V  pátek v podvečer odjezd z Hlavního nádraží směr Kácov. Na děti čeká 2 denní vodácký výlet se spaním ve vodáckých campech pod stanem. Během dne děti poplují vypůjčených kanoích pod dozorem certifikovaných vodáckých instruktorů. Daniela a Adély.  Děti zažijí podobnou atmosféru, jako by byly na vodáckém putovním táboře.  Návrat je naplánován na neděli v podvečerních hodinách.

Co děti zažijí:

  • 2 denní plavbu na kanoích pod dohledem instruktorů
  • Přejíždění jezů a peření
  • Spaní pod stanem ve vodáckých campech
  • Posezení u ohně a táborový program
  • Sportovní doplňkový program
  • trénování vodní záchrany a teoretické poznatky

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 9 let a jsou plavci.

Cena: 1850,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, veškeré stravování, půjčení veškerého vybavení, dopravu vlakem, poplatek v campech.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.

 

 

Instruktoři, kteří povedou kurz.

Daniel Iltis

Daniel Iltis

Jsem Daniel a mám rád vodu. Nejvíce když je zmrzlá na sníh nebo led. Proto nejvíce miluji lyžování, telemarkové lyžování, freeride, snowboard a alpine snowboard. Nepohrdnu ani kajakem nebo kánoí. A pokud je úplné sucho, tak inline brusle, longboard a horské kolo.

Adéla Kubíčková

Adéla Kubíčková

Adélka je velkou posilou do týmu instruktorů inline školy. Vystudovala gymnázium Ústavní a nyní je na vysoké škole. Má ráda fotografování, snowboarding, wakeboarding.