Náš tým

Inlineškola.cz

Inline škola vznikla na začátku roku 2012 a od té doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Snažíme se našim klientům vyjít co nejvíce vstříc, tak si můžete vybrat jakýkoli kurz v jakékoli lokalitě. Učíme všechny věkové kategorie, od čtyřletých dětí až po seniory. Nabízíme různé formy výuky, od individuálních lekcí po hromadné kurzy nebo příměstské tábory.

Náš tým se skládá z mladých talentovaných a veselých instruktorů, kteří se nebojí předat své dovednosti a zkušenosti. Všichni se aktivně věnují bruslení už několik let.

Vize:

Chceme pomocí vzdělávání a povzbuzování přispět k rozšíření inline bruslení jako sportu i aktivního odpočinku.

Cíle:

• Chceme přivést co nejvíce lidí k pravidelnému sportování, zlepšit jejich sportovní kondici a schopnosti
  • Chceme začínajícím bruslařům pomoci vyhnout se úrazům a zlepšit bezpečnost na stezkách (třeba tréninkem brzdění)
  • Chceme pomocí zajímavých akcí a výletů upozornit na dostupnost a zábavnost inline i ledního bruslení
  • Dobrá nálada a dětský smích jsou pro nás stěžejní. Uděláme vše proto, abychom toho dosáhli a společně si to užili
Instruktoři inline bruslení:

Mgr. Vojtěch Škop

Vojtěch Škop založil v roce 2012 inlineškolu. Vystudoval magisterský obor sportovní management na fakultě tělesné výchovy a sportu. A od té doby se věnuje naplno jenom bruslení a vedení celé školy. Jeho záliby jsou- práce, tréninky na bruslích, sportovní akce s dětmi, adrenalinové sporty, kitesurfing, lyžování, kanoistika a cyklistika.

Bc. Gabriela Skamenová

Gábina je skvělá a velmi příjemná instruktorka, která je hlavní instruktorkou na letních příměstských táborech na Pražačce a také vede několik kroužků bruslení. Děti si ji nemohou vynachválit. Studuje architekturu na ČVUT a má ráda cestování, sport, bruslení a děti.

Kristína Jarůšková

Kristína je zkušená posila týmu inlineškoly a vede jak inline tábory, tak se zúčastnila také několika vodáckých.

Dominika Dušková

Dominika působí jako trenérka žactva v inline kurzech a v atletickém oddíle PSK Olymp Praha. Je to vášnivá běžkyně a má za sebou několik velkých běžeckých závodů. Její záliby kromě sportování jsou: cestování, zdravá výživa, sebevzdělávání. Dominika se v inlineškole také věnuje organizaci cyklistických a inlinových programů.

Mgr. Petr Štefan

Petr je absolventem oboru sportovní management na UK FTVS. Je to velký sportovec a výborný bruslař, každé léto ho můžete potkat na táborech v Bohnicích, kde vede cyklistické a inline tábory. Na Petra je spoleh a tábory vede velmi profesionálně. Jeho záliby jsou- bruslení, hokej, cyklistika, rodina.

Bc. Kateřina Škopová

Katka je velmi schopná instruktorka, která má dobré organizační a vůdčí schopnosti. V současné době studuje navazující magisterské studium na UK obor zeměpis, tělocvik. Mezi její záliby patří cestování, sporty- inline bruslení, cyklistika, dálkové běhy, plavání atd. Ve svém volném čase vede středisko skautů v Praze Čakovicích. Instruktorkou bruslení je již 6 let.

Veronika Kopecká

Veronika je jedna z nejdůležitější součástí týmu, její energie pohání celou inline školu. Kromě instruktorské činnosti zastává také manažerskou funkci. Je studentkou magisterského oboru – management sportu na UK FTVS. Mezi její záliby patří bruslení, pilates, králiček a badminton.

Markéta Poláčková

Maky je příjemná instruktorka, která se spacializuje na streetové bruslení a freestyle. Ráda se také stará o děti a je k nim velice pozorná.

Kateřina Králová

Katka je skvělá bruslařka a sportovní trenérka. Její hlavní sport je atletika, kde je aktivní závodnicí v běhu. Na bruslích je ale také jako doma a můžete jí vidět nejčastěji na letních táborech na Pražačce, nebo v Brandýse nad Labem. Mezi její další koníčky patří turistika, cyklistika a přátelé.

Jakub Dědek

Ahoj, jmenuju se Kuba, pracuju jako rozhodčí ledního a inline hokeje.

Jsem studentem 4. ročníku gymnázia Přípotoční (vím, z fotek níže to tak opravdu nevypadá, ale co už..). Jak můžete vidět z obrázku níže, tak zdraví všech dětí stavím před své vlastní (dobrá vlastnost pro všechny, kteří to občas přepísknou s rychlostí v bludišti… :))

Děti mám rád, pracuji s nimi po celý rok. V létě jako instruktor, v zimě jako rozhodčí (v zimě mě nemají rády děti, a vlastně nikdo na stadionu, ale na léto si pruhy sundávám a hned se naše vztahy zlepší :))

Lýdie Leová

Lýdie je výborná bruslařka a nemá problémy i s náročnějšími triky. Má dlouholetou praxi s krasobruslením s trénováním krasobruslení. Její další oblíbené aktivity jsou volejbal a cestování. Zároveň studuje vysokou školu se zaměřením na management krizových situací. V létě se bude instruktorkou na táborech na Ládví a v Braníku.

Vojta Kanát

Vojta je skvělý instruktor, který vede zároveň turistický oddíl. Má rád triky na bruslích a večerní projížďky městem. Také organizuje noční jízdy Prahou.

Martin Murárik

Martin je příjemný instruktor, který má zkušenosti z ledního hokeje a vedl svá družstva na několika příměstských táborech a kroužcích.
Daniel Iltis

Jsem Daniel a mám rád vodu. Nejvíce když je zmrzlá na sníh nebo led. Proto nejvíce miluji lyžování, telemarkové lyžování, freeride, snowboard a alpine snowboard. Nepohrdnu ani kajakem nebo kánoí. A pokud je úplné sucho, tak inline brusle, longboard a horské kolo.

Adéla Kubíčková

Adélka je velkou posilou do týmu instruktorů inline školy. Vystudovala gymnázium Ústavní a nyní je na vysoké škole. Má ráda fotografování, snowboarding, wakeboarding.

Filip Nejedlý

Filip je skvělý instruktor, který je velmi milý a dokáže vše perfektně vysvětlit. Jeho trpělivá povaha přispívá ke klidné atmosféře na kurzech. Filip kromě bruslení umí velmi dobře tenis.

Filip Nývlt

Filip je pozitivní člověk, který se velmi dobře stará o děti. Má obrovské zkušenosti s dětmi, protože vede družinu skautů a jeho největší koníček jsou právě výpravy s dětmi, bruslení a skauting.