+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Longboard, pennyboard tábor v Braníku

Nenechte Vaše děti zahálet doma, longboardovém příměstském táboře se naučí mnoho nového a zažijí hodně zábavy  a adrenalinu. 

Termíny a zaměření

 • 15.7.-19.7. 2019
 • 29.7.-2.8.2019
 • 19.8.-22.8.2019

V ostatních termínech budou pořádány vodácké tábory a inline tábory.

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Braník- TJ, Kotva Braník

Pro koho: Děti od 7 do 14 let

 

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný longboardingu. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností, nebo her. Oběd je přímo v restauraci TJ Kotva Braník. Odpoledne probíhají výlety do okolí podél řeky Vltavy a doplňkové aktivity jako je beachvolejbal, míčové hry, nebo koupání v bazénku. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

Aktivity:

 • Trénink rovnováhy na longboardu, nebo pennyboardu
 • správná technika zastavování a zatáčení
 • jízda v pumptracku
 • výlety do okolních lokalit
 • míčové hry
 • beachvolejbal
 • kooperační hry

Cena: 2.500,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Co se děti naučí?

Ovládat longboard, nebo pennyboard ve všech situacích, -rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Zajímavá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00

Longboard a skateboard je oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti a dospělé. V současné době je hodně populární longboardy, nebo penny board. Děti je často využívají například i při jízdě do školy. Longboarding je jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.

Lokalita:

Tento příměstský tábor v Braníku je situován do areálu loděnice TJ Kotva Braník, kde je pro děti připravena tělocvična jako zázemí. Loděnice leží přímo na cyklistické stezce, děti budou vyrážet směrem k Vyšehradu i směrem na Zbraslav.