Longboard + koloběžky příměstský tábor

Nenechte Vaše děti zahálet doma, longboardovém a koloběžkovém příměstském táboře se naučí mnoho nového a zažijí hodně zábavy  a adrenalinu.

Termíny a zaměření

• 3.7. – 7.7. 2017 longboardy + koloběžky
  • 24.7.- 28.7. 2017 longboardy
  • 28.8.-1.9. 2017 freestyle koloběžky + koloběžky

V ostatních termínech budou pořádány vodácké tábory a inline tábory.

Základna: Braník- TJ, Kotva Braník

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný longboardingu, nebo koloběžkováí. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností, nebo her. Oběd je přímo v restauraci TJ Kotva Braník. Odpoledne probíhají výlety do okolí podél řeky Vltavy, nebo doplňkové aktivity jako je beachvolejbal. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

• Trénink rovnováhy na longboardu, nebo koloběžce
  • správná technika zastavování a zatáčení
  • jízda v pumptracku
  • výlety do okolních lokalit
  • míčové hry
  • beachvolejbal
  • kooperační hry

Cena: 2290,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Ovládat longboard, nebo koloběžku ve všech situacích, -rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

• Dostupná lokalita v Praze
  • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
  • Zajímavá cena

Longboard a skateboard je oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti a dospělé. V současné době je hodně populární longboardy, nebo penny board. Děti je často využívají například i při jízdě do školy. Longboarding je jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.

Tyto tábory budou probíhat společně se skupinkou vodáckého tábora, pro zájemce je tedy možné zkusit paddle board, nebo plutí na pramicích.

Lokalita:

Tento příměstský tábor v Braníku je situován do areálu loděnice TJ Kotva Braník, kde je pro děti připravena tělocvična jako zázemí. Loděnice leží přímo na cyklistické stezce, děti budou vyrážet směrem k Vyšehradu i směrem na Zbraslav.