+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Kurzy inline bruslení

 

Kurzy inline bruslení pro začátečníky a mírně pokročilé

 

Kurz na Letné pro začátečníky – každou něděli

 Kurzy v Braníku pro mírně pokročilé

 

Společně se naučíme spoustu nových věcí. Naše kurzy bruslení probíhají ve skupině 5-10 osob. Vždy se Vám věnuje zkušený trenér, který učí již několik let.

Program kurzů:

  • seznámení se o ostatními a vysvětlení základních teoretických pravidel bruslení
  • trénink jízdy vpřed ze zaměřením na stabilitu a koordinaci
  • brzdění- pluhem, brdičkou, obloukem, téčkem, otočkou, případně pokročilejší způsoby
  • zatáčení a vyhýbání se různým překážkám
  • pokročilé techniky ( jízda pozadu, slalom, otočení se do protisměru)

Vždy se prvek pečlivě propiluje, než se začne s dalším. Program je doplněn o teoretické poznatky z oboru.

WP_001621
WP_001616
WP_001476
WP_001478
WP_001531
WP_001533
WP_001610 – Copy
WP_001644
WP_001438
WP_001432
WP_001443
WP_001448
P1000339
P1070375
P1070356

  • Velký výběr termínů
  • Výběr lokality
  • Naučíte se skvěle bruslit
  • Pod vedením zkušených instruktorů
  • Zažijete spoustu zábavy

Letná

Ladronka

Gutovka

Braník

Stromovka

 

Zde si můžete vybrat lokalitu a termín. Po kliknutí na lokalitu se Vám otevřou bližší informace o daném kurzu.

Speciální nabídka: Kurz brždění ve Stromovce

Pokud jste už jezdíte dobře na předu, ale máte pochybnosti jak zastavit, tak přijďte na speciální kurz brždění ve Stromovce. Park nabízí mnohé kopečky různých stupňů obtížnosti, které využijeme. Budeme probírat brzdění brzdičkou, pluhem, téčkem, obloučkama a otočkou.

 

Jak kurzy probíhají?

Během kurzu se vždy stihnou ty nejdůležitější techniky, takže se nemusíte bát, že zůstanete na začátku. Kurzy probíhají různou dobu a každý je zaměřen trochu více na určitou techniku, například na brzdění.

Pokud zrovna bude pršet, můžete se zúčastnit kurzu probíhajícího v jiném termínu. V areálu Gutovka, kde je kryté kluziště, jezdíme za každého počasí.

U každé lokality je uvedeno místo srazu, prosíme dostavte se na místo srazu vždy o něco dříve. Jakmile uvidíte instruktora zpravidla v našem žlutém triku, jděte k němu a on udělá prezenci. Jemu zároveň odevzdáte platbu, nebo potvrzení o zaplacení z účtu.

Kurzy probíhají na vlastní nebezpečí, nicméně nikdy nedošlo k nějakému zranění.

kurz inline bruslení inlineškola.cz

 

Kurzy bruslení jsou kombinací výuky a zábavy. V každém kurzu bruslení se sejde dobrá parta lidí, kteří se vzájemně podporují a fandí si. Mohou se zde lidé dobře seznámit a najít nové kamarády na bruslení. Na konci kurzu se vše může ještě probrat u nápoje a sdělit si své zajímavé zážitky. Žádný účastník inline kurzu se nemusí stydět, že mu třeba něco nejde. Nikdy nikdo nebude nejlepší, ani nejhorší, jsme tu od toho abyste se co nejvíce zlepšili v technice bruslení. Dbáme hodně také na bezpečnost, takže doporučujeme přilby a chrániče. Kdo nemá, tak můžeme zapůjčit.