+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Kroužky bruslení

 Kroužky inline bruslení

Na jaře budou probíhat inline kroužky v několika lokalitách každé odpoledne. 

kroužek inline bruslení- inline škola

Bruslení je obrovská zábava a je mnohem zábavnější, když se to na nich umí. Pro naučení inline bruslení je ideální dětský věk, zároveň se děti ve skupince vzájemně podporují a hecují. Výuka probíhá zábavnou formou, aby se děti co nejvíce zlepšily a bavily se.

 

 Co se děti naučí?

správná jízda vpřed

brzdění brzdičkou

brzda pluhem

zatáčení základní i pokročilé

jízda pozadu

přešlapování


Na jaře budou 2 turnusy kroužků, první poběží během dubna a následující turnus v květnu a červnu.

Květnové kurzy začínají 1.5. 2017

Cena:  1000 ,- Kč za balíček 8 lekcí (výuka probíhá vždy 60 minut)

Pro děti ve věku 5-12 let. Minimální počet účastníků je 5 maximální 12.

S sebou: brusle, přilbu, sportovní oblečení, chrániče a občerstvení.

Pro registraci stačí kliknout na daný kroužek v tabulce.

Braník/ModřanyLádvíBohniceLetňanyNové ButoviceZdibyStrahovGutovkaHájeLetnáDubeč

Modřany

V Modřanech pořádáme kroužky pro všechny dovednostní úrovně. Od naprostých začátečníků až po hodně pokročilé, kteří trénují ve skateparcích.

Kroužek zde probíhá na plácku nedaleko zastávky Nádraží Modřany, hned vedle cyklostezky. Kroužek je pojatý zábavnou a hravou formou, děti se tedy naučí nové věci a budou radostné a spokojené.

Rozpis kroužků na měsíc květen a červen – 8 lekcí- cena 1000,- Kč.

Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Modřany Pondělí 16:00- 17:00 Začátečníci– během 4 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. Kroužek probíhá na plácku u stezky v Modřanech. 
 Modřany Pondělí 17:20 – 18:20 Mírně pokročilí– kroužek určen pro děti, které už umí jezdit dopředu a alespoň trochu zabrzdit. 
Modřany Čtvrtek  16:00- 17:00 Začátečníci– během 8 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. Kroužek probíhá na plácku u stezky v Modřanech.
Registrace na kroužek zde

Ládví

Již zavedený kroužek na na Ládví, bude probíhat v úterý a v pátek. Tréninkové hřiště bude kousek od ZŠ Burešova. Lokalita také nabízí několik kopečků pro dokonalý nácvik brzdění a překonávání překážek. Kroužky jsou určeny jak pro začínající bruslaře, tak i pro pokročilé jezdce. 

 

Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Ládví Úterý 16.00-17:00 Začátečníci- během 8 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. Kroužek Probíhá na hřišti u ZŠ Burešova.
 Ládví  Úterý 17:15 – 18:15 Mírně pokročilí+ pokročilí– Děti se naučí pokročilejší techniky, jako třeba zatáčet na jedné noze, přešlapování, jízda pozadu a další triky. 
Ládví  Pátek 16:00 – 17:00 Začátečníci– během 8 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. Kroužek probíhá na hřišti zš Žernosecká
 Ládví/ Kobylisy Pátek 17:30 – 18:30 Pokročilí– Kroužek je určen pro pokročilé malé bruslaře a bruslařky, kteří umí dobře ovládat brusle- zastavit, zatáčet a mají dobrý balanc. Kroužek bude probíhat u Selesiánského divadla na asfaltovém plácku se skateparkem.  Děti se naučí překonávat základní překážky, rampy a vyzkouší si základy inline slalomu.  
Registrace na kroužek zde

Bohnice

Kroužky probíhají na veřejném dopravním hřišti Glowackého. K výuce nám je vyhrazeno parkoviště u čerpací stanice, které je jako stvořené pro bruslařský trénink a k zábavným hrám na bruslích. S narůstajícími dovednostmi zavítáme také mezi ostatní “účastníky provozu”.

Kroužek je určen pro děti ve věku 5 – 12 let, úplné začátečníky (děti, které stojí na bruslích poprvé) až mírně pokročilé (děti, které zvládnou bez dopomoci jet dopředu a alespoň trochu brzdit).

Cena za balíček 4 lekce je 500,- Kč.

Lokalita Termín a čas Popis kroužku
Bohnice Úterý, 16:00 – 17:00 Začátečníci/Mírně pokročilí– Během 4 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet.
Bohnice Pátek, 14:30 – 15:30 Začátečníci/Mírně pokročilí – Během 4 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet.
Registrace na kroužek zde

V Letňanech pořádáme kroužek pro začátečníky na hřištích ZŠ Tupolevova. Zde si děti vyzkouší základy zastavování zatáčení a správnou techniku jízdy vpřed se zaměřením na trénink rovnováhy.

Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Letňany- ZŠ Tupolevova Středa 16:30- 17:30 Začátečníci– během 8 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 
Letňany- ZŠ Tupolevova Pátek 15:30 – 16:30  Začátečníci –během 8 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 
Letňany- ZŠ Tupolevova Pátek 16:40- 17:40 Mírně pokročilí– Děti se naučí pokročilejší techniky, jako třeba zatáčet na jedné noze, přešlapování, jízda pozadu a další triky.
Registrace na kroužek zde

Kroužek na Nových Butovicích probíhá na ideálním plácku, který je obklopen inline stezkou. Děti potrénují správnou jízdu dopředu a zastavování. Na plácku se pomocí různých her naučí zvládat nečekané situace a odbourají strach. Kroužek probíhá v parčíku za OC Galerie Butovice.

Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Nové Butovice Úterý 17:00- 18:00 Začátečníci– během 8 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 
Nové Butovice Pátek 16:00 – 17:00  Začátečníci –během 8 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 
Nové Butovice Pátek 17:15- 18:15 Mírně pokročilí– Děti se naučí pokročilejší techniky, jako třeba zatáčet na jedné noze, přešlapování, jízda pozadu a další triky.
Registrace na kroužek zde

Úterky od 18.4. 2017. od 17-18  hodin.

Registrace ZDE

 

Registrace emailem na info@inlineskola.cz

 

Pondělí od 17:00  hodin.

Registrace na kroužek zde

Tradiční kroužek na Gutovce se koná každou středu. Zde bruslíme na speciální ploše určení na bruslení. Plocha je hladká a perfektně se na ní bruslí, zároveň je krytá, tak nehrozí, že by kroužek byl z důvodu počasí zrušen. V části lekce se děti vydají dle úrovně do skateparku, nebo na mírný kopeček. Kroužek je pojat zábavnou a přátelskou formou, kdy se děti velice baví a zároveň se naučí mnohé nové dovednosti.

Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Gutovka Středa 16:00- 17.00 Začátečníci+ pokročilí.   Kroužek je rozdělen tradičně na 2 skupiny- Začátečníky a pokročilé. Každé družstvo trénuje dovednosti dle aktuální bruslařské úrovně. Začátečníci se naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. Pokročilí pak přešlapování, dozadu i dopředu, skoky, zatáčení na jedné noze atd. 
Gutovka Středa 17:00- 18:00 Začátečníci+ pokročilí.   Kroužek je rozdělen tradičně na 2 skupiny- Začátečníky a pokročilé. Každé družstvo trénuje dovednosti dle aktuální bruslařské úrovně. Začátečníci se naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. Pokročilí pak přešlapování, dozadu i dopředu, skoky, zatáčení na jedné noze atd. 

logo

Registrace na kroužek zde

Již druhým rokem bude probíhat kroužek na Hájích, určený pro začátečníky a mírně pokročilé. Kroužek se odehrává na velkém asfaltovém hřišti v ulici Mikulova.

Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Háje Pondělí 17:00- 18:00 Začátečníci– během 4 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 
Háje Čtvrtek 16:00 – 17:00  Začátečníci –během 4 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 
Háje Čtvrtek

17:15- 18:15

Mírně pokročilí– Děti se naučí pokročilejší techniky, jako třeba zatáčet na jedné noze, přešlapování, jízda pozadu a další triky.
Registrace na kroužek zde

 

Na Letné je kroužek určeni jak začátečníkům tak i mírně pokročilým. Je zde možnost překonávání různých překážek, na kterých se děti velmi zdokonalí.

Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Letná Středa 17:00- 18:00 Začátečnícimírně pokročilí- během 4 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 

 

Registrace na kroužek zde
Lokalita Termín a čas  Popis kroužku

 

Dubeč Úterý  16:00- 17:00 Začátečníci– během 4 lekcí na kroužku se děti naučí pořádně jezdit, brzdit a zatáčet. 
Dubeč Úterý 17:15 – 18:15  Mírně pokročilí –během 4 lekcí na kroužku se děti naučí jízdu zpět, pokročilejší prvky brzdění, otočku, jízdu na rampě. 
Registrace na kroužek zde

 

 

U kroužků označených hvězdičkou bude vyučovat hlavní instruktor Mgr. Vojtěch Škop

Modřany

Kroužek zde probíhá na plácku nedaleko zastávky Nádraží Modřany, hned vedle cyklostezky. Kroužek bude pojatý převážně zábavnou a hravou formou.

Nové Butovice

Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky. Díky ohraničenému hřišti se zde dobře hrají různé hry na bruslích, ale i dobře trénuje. Kroužek se koná v parčíku za Galerií Nové Butovice

Gutovka 

Kroužek, který se koná na nejlepším povrchu na bruslení v Praze. Máme pronajatou celou plochu pro sebe. Proto je cena za kroužek vyšší (1200 Kč). 

Letná

Tato lokalita nabízí kvalitní stezky, mírné kopečky, ale i náročnější povrchy. Jelikož na Letné není vetší hřiště, bude kroužek zaměřen na co největší zdokonalení správné techniky jízdy a brzdění.

Ládví

Již zavedený kroužek na hřišti u ZŠ Žernosecká, pod kopcem Ládví, 8 minut pěšky od stanice metra. Lokalita také nabízí několik kopečků pro dokonalý nácvik brzdění a překonávání překážek.

Bohnice

Kroužky probíhají na veřejném dopravním hřišti Glowackého. K výuce nám je vyhrazeno parkoviště u čerpací stanice, které je jako stvořené pro bruslařský trénink a k zábavným hrám na bruslích.

Letňany

Tento kroužek se koná na hřištích ZŠ Tupolevova. Lokalita je dobře dostupná z metra Letňany a ze zastávky Dobratická.

Háje

Letos poprvé se uskuteční kroužek inline bruslení na Hájích.  V blízkosti se nachází také velký park, které také využíváme k bruslení.

 

Budeme se těšit