Jednodenní campy na sněhu

Na jeden den vyrazíme na parádní lyžovačku do Herlíkovic.

Celý den na lyžích pod vedením instruktorů lyžování v areálu Herlíkovice a Bubákov v Krkonoších.

Jaký bude program?

Ráno děti odevzdáte na skibus a večer si je zase vyzvednete a o nic se nemusíte starat. Odjezd skibusu,v 6.35, nebo v 8:00 z Černého Mostu- dle obsazenosti, návrat okolo 18 hodiny.

Dle úrovně dovedností budou děti rozděleny do 2 skupinek.  Skupinky budou trénovat převážně bezpečnou jízdu, techniku smýkaného a carvingového oblouku, brzdění, jízdu mezi brankami, triky ve snowparku. Lyžování probíhá převážně na modré sjezdovce Bubákov. Počet dětí ve skupince je 3-6. Oběd je v restauraci u sjezdovky.

Potřebná úroveň dítěte. Udržení se na lyžích, vyjet ve dvojci vlek- kotvu, samostatný nástup na sedačkovou lanovku.

Připravujeme:
Výlet je určen pro děti, které dokáží samostatně jezdit na vleku- kotva, poma. A děti které jsou schopny zabrzdit i v prudším kopci.

Cena: 1300 Kč

• cena zahrnuje: skipas, dopravu,instruktory, svačinu, oběd,
  • cena nezahrnuje: úrazové ppojištění
Registrace zde