+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

jarní prázdniny- dětský tábor

Lyžařský tábor pro děti z Prahy 6-10. v termínu 18.2.2019-23.2. 2019

Lyžování a skvělé zimní aktivity, při kterých si děti užijí spoustu zábavy a naučí se nové věci.

 

Program:

  • výuka lyžování pro děti – skupinová výuka maximálně po 7 dětech. 
  • výuka běžeckého lyžování pro děti. 
  • pěší výlety dle nálady.
  • zimní radovánky.

 

Termín: 18.-23.2. 2019  

 

Lokalita a chata:

Jizerské hory, Desná, 

Chata je na okraji vesničky Desná, zhruba 300 metrů od sjezdovky.  V blízkosti jsou také běžecké tratě.  V plánu je občasné krátké přejíždění do zajímavějších lyžařských areálů dle možností a domluvy. Na pokročilejší sjezdovky je možné se dopravovat společně v dodávkovém autě.

 

Cena: 4490 Kč pro jednotlivce.

  • Cena zahrnuje: ubytování 5 nocí od pondělí do soboty, 6 dní instruktorského dohledu nad dětmi a programu, stravování- 5x denně, dopravu, skipasy pro instruktory.
  • Cena neobsahuje: skipasy, úrazové pojištění. 

 

Stravování: Vlastní, dovoz jídel- v naší chatě se nevaří.

 

Popis ubytování a výuky:

Chata, kterou vlastní skautské středisko je útulná chata koncipovaná pro větší skupiny dětských kolektivů. Pokoje jsou pro cca 8-10 dětí, které spí na palandách. Je ale nutné si vzít vlastní spací pytel, pronajímatel nemá peřiny k dispozici. vytápění celého objektu je automatické a dá se regulovat. 

Očekávaná kapacita je 21 dětí 3 vedoucí a pomocníci. Výuka bude každý den ve 2 částech, dopolední a odpolední. Pokusíme se maximálně využít čas na sjezdovce. Vzhledem k povaze sjezdových tratí (převážně modré a červené)  je kurz určen spíše pro začátečníky, a mírně pokročilé.

 

 

Dotazy pište na info@inlineskola.cz

 

desna skaut
desná skaut 2
desná mapka
Černá Říčka
dav
20180215_112356-kopie

 

 

 

REGISTRACE ZDE