Instruktoři cyklistiky

Naši instruktoři jsou profíci na kole i co se týká práce s dětmi a klienty.

Mgr. Vojtěch Škop

Vojtěch Škop založil v roce 2012 inlineškolu. Vystudoval magisterský obor sportovní management na fakultě tělesné výchovy a sportu. A od té doby se věnuje naplno jenom bruslení a vedení celé školy. Jeho záliby jsou- práce, tréninky na bruslích, sportovní akce s dětmi, adrenalinové sporty, kitesurfing, lyžování, kanoistika a cyklistika.

Bc. Kateřina Škopová

Katka je velmi schopná instruktorka, která má dobré organizační a vůdčí schopnosti. V současné době studuje navazující magisterské studium na UK obor zeměpis, tělocvik. Mezi její záliby patří cestování, sporty- inline bruslení, cyklistika, dálkové běhy, plavání atd. Ve svém volném čase vede středisko skautů v Praze Čakovicích. Instruktorkou bruslení je již 6 let.

Jan Bronczek

Honza je mistr České republiky v jízdě na horském kole. Je mladý, nadějný a cílevědomí člen týmu, který se jednou dostane na olympiádu. Zároveň má zkušenosti s prací na cyklistických táborech.

Richard Vaněk

Richard miluje jízdu na kole, a to i v noci, a nebo třeba na sněhu. Jízda na kole je jeho životní styl. Ze všeho nejraději jezdí po lesních stezkách a rád naučím vše, co je potřebné, a to hezky, přirozeně a se zájmem. Richard je velmi ochotný a přátelský a je s ním velká zábava.

Mgr. Petr Štefan

Petr je absolventem oboru sportovní management na UK FTVS. Je to velký sportovec a výborný bruslař, každé léto ho můžete potkat na táborech v Bohnicích, kde vede cyklistické a inline tábory. Na Petra je spoleh a tábory vede velmi profesionálně. Jeho záliby jsou- bruslení, hokej, cyklistika, rodina.

Aneta Košvancová

Aneta je šikovná instruktorka, která má letité zkušenosti na našich letních táborech. Jejím hlavním koníčkem je fotbal, kde hraje v 2.ženské lize. Zároveň skvěle ovládá kolo i kolečkové brusle. Děti si s ní užijí hodně zábavy.