Individuální výuka

Individuální výuka bruslení

Individuální výuka inline bruslení je vhodná pro ty, kteří chtějí udělat velký pokrok za krátký čas.

Využijte služeb našich instruktorů, kteří se budou věnovat jenom Vám. Díky tomu se zaměříme přesně na to, co se chcete naučit. Ať už jde o jakoukoli bruslařskou schopnost. Dále se dozvíte vše, co vás zajímá ze světa inline bruslí.

Jaké hlavní výhody Vám přinese individuální výuka?

• vyberete si samy lokalitu, která Vám nejvíce vyhovuje
  • pokusíme se Vám vyjít vstříc s termínem výuky
  • individuální přístup
  • za hodinu se naučíte co budete potřebovat
  • nejlevnější individuální výuka v Praze
  • přátelská atmosféra

Individuální výuka brusleníŠkolička: Jestliže máte více dětí, tak jsme pro Vás připravili skupinovou slevu,  kde se může zúčastnit lekce více dětí (2-4). Poté je cena příznivější a hodiny jsou pojaty více hravou a zábavnou formou.

Skupinová výuka je připravena pro skupiny o počtu 2-8 osob. Je jedno, jestli jste úplní začátečníci nebo může jít o zdokonalení schopností, případně organizovaný výlet.

Připravili jsme pro Vás varianty stezek, kde se dá perfektně učit. Po dohodě s námi si můžete zvolit místo, které Vám nejvíce vyhovuje. Místo srazů s instruktorem naleznete v sekci lokality. Případně se s ním můžete domluvit přes mobilní telefon. Číslo na instruktora bude vždy uvedena na potvrzovacím emailu. Za příplatek 100 Kč dojedeme i mimo území Prahy do 30 Km.

Cena: 300 Kč za lekci.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy máte radost z jízdy a nebojíte se ani vyšší rychlosti.

Pokud chcete využít spíše skupinových kurzů, tak zkuste www.inline-kurz.cz, nebo se podívejte do sekce inline kurzy.  Děkujeme