+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

cyklistický příměstský tábor braník

CYKLISTICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V PRAZE BRANÍKU

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním cyklistickém příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Na cyklotáboře se děti naučí správně ovládat své kolo, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy ale zkusí si také jiné sporty jako jsou míčové hry, kooperační hry a lanové překážky. 

 

Termíny:

 • 9.7.-13.7.2018
 • 16.7.-20.7. 2018
 • 23.7.-.27.7. 2018
 • 30.7.-3.8.2017
 • 6.8.-10.8. 2018
 • 13.8.-17.8. 2017
 • 20.8,-24.8.2017
 • 27.8.-31.8. 2018

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Braník- TJ Kotva braník

Pro koho: Děti od 7 do 14 let

 

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný cyklistiky. Denně je můžete přijít mezi 8 a 9 hodinou, kdy mají děti volnější herní program. Dopolední program se skládá z tréninku cyklistických dovedností, nebo her. Oběd přímo v restauraci v areálu.  Odpoledne probíhají výlety do okolí, například do lesů v Chuchli, nebo podél řeky Vltavy. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

Klademe důraz na zlepšení techniky jízdy a poznávání okolí ze sedla kola.

 

Aktivity:

Trénink rovnováhy na kole

správná technika zastavování a zatáčení

jízda na dopravním hřišti

jízda v bikeparku – (boule a skokánky)

výlety do různých lokalit péče o kolo –

výměna duše atd.

práce s mapou dopravní výuka

míčové hry

koupání

kooperační hry

Cena: 2290,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Co se děti naučí?

 Ovládat kolo ve všech situacích, správně přehazování rychlostních stupňů, naučí se dopravní značení, přejiždět nejrůznější hrboly a překážky, vyměnit si proraženou duši a číst v mapách. 

Proč se zúčastnit cyklistického příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Zajímavá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00
 • Cyklistický příměstský tábor je vhodný pro děti 6-13 let

Cyklistika je jeden z nejoblíbenějších českých volnočasových aktivit. Je to také velmi prospěšný sport pro fyzickou kondici a psychickou kondici. Proč? Aerobní aktivita spaluje přebytečné tuky v těle, zvyšuje sílu svalů a zlepšuje oběhový aparát. Dále se na kole trénuje rovnováha a koordinace pohybů. Děti mají radost z jízdy a poznají mnohá nová místa, které pomůžou v orientaci v místním prostředí.

¨
Lokalita

Cyklistický příměstský tábor v Braníku je situován do areálu loděnice TJ Kotva Braník, kde je pro děti připravena tělocvična jako zázemí. Loděnice leží přímo na cyklistické stezce, děti budou vyrážet směrem k Vyšehradu i směrem na Zbraslav. Předpokládané výlety: Vyšehrad, Chuchle, Zbraslav, zámek Krč. JE MOŽNÉ SI NECHAT V AREÁLU USCHOVANÁ KOLA

 

Cyklistické a inline tábory v Braníku povedou celé léto zkušení instruktoři.  

 

Co děti na táboře vyzkouší?
Základy jízdy na kole

jízdy v dopravním hřišti

výlety do lesa

dráha v pumptracku

základní servis kol

míčové hry

jízda ve skateparku

týmové hry