Cyklistické campy

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním cyklistickém jednodenním campu se naučí mnoho nového a zlepší svoji fyzickou kondici! Camp je zaměřen převážně na cyklistiku, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Na campu  děti zlepší ovládání svého kola, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy ale zkusí si také jiné sporty jako jsou míčové hry.

Program: 10:00-17:00 hod.

Dopoledne trénink cyklistických dovedností- jízda na dopravním hřišti, přes kopečky, slalom, dovednostní soutěže. Oběd v restauraci, polední klid. Odpoledne cyklistický výlet do okolí. Děti budou rozděleny do 2 skupinek- začátečníci a pokročilejší. Camp je vhodný i pro děti, které začínají na kole. Nutností je vlastní kolo.

Trénink rovnováhy na kole

správná technika zastavování a zatáčení

jízda v pumptracku

výlety do různých lokalit

péče o kolo – výměna duše

práce s mapou

dopravní výuka

míčové hry

• 21.4. 2018 Roztyly
  • 6.5. 2018 Bohnice
  • 13.5. 2018 Braník
  • 26.5. 2018 Divoká Šárka
  • 2.6. 2018 Roztyly
  • 17.6. 2018 Braník

Proč se zúčastnit campu:

Děti budou celý den sportovat a naučí se perfektně udržet rovnováhu na kole. Děti čekají dovednostní cvičení, nácvik správného překonávání překážek, teoretické poznatky a další volnočasové aktivity. Campy vždy vedou zkušení instruktoři, kteří mají praxi s prací s dětmi, případně jsou cyklistickými závodníky.

Lokality:

Ve všech lokalitách máme zázemí vhodné pro pobyt dětí na kole. Lokality jsou buď přímo v přírodě, nebo ve městě v těsné blízkosti nějaké cyklistické stezky.

Cena: 450,- Kč.

Pro stávající zákazníky 400,- Kč

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, 2 svačiny, oběd, pomůcky, pitný režim,

Cyklistika je jeden z nejoblíbenějších českých volnočasových aktivit. Je to také velmi prospěšný sport pro fyzickou kondici a psychickou kondici. Proč? Aerobní aktivita spaluje přebytečné tuky v těle, zvyšuje sílu svalů a zlepšuje oběhový aparát. Dále se na kole trénuje rovnováha a koordinace pohybů. Děti mají radost z jízdy a poznají mnohá nová místa, které pomůžou v orientaci v místním prostředí.