Cyklistické campy

V naší nabídce si můžete vybrat ze 3 typů výletů:

• Camp na jednom hlavním místě, který je více zaměřen na techniku  s kratším výletem.

• Cyklistický výlet o délce cca  30 km pro mírně pokročilé.  Více info zde:

• Společná účast na cyklistických závodech koloprozivot.cz.  Více info zde:

Jednodenní camp zaměřený na nácvik techniky s krátkým výletem.

Na campu  děti zlepší ovládání svého kola, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy ale zkusí si také jiné sporty jako jsou míčové hry.

Termíny a lokality:

•  21.4.2019 – Roztyly

• 11.5. 2019 – Braník

• 2.6. 2019 – Ládví

• 16.6. 201 –  Braník

Ve všech lokalitách máme zázemí vhodné pro pobyt dětí na kole. Lokality jsou buď přímo v přírodě, nebo ve městě v těsné blízkosti nějaké cyklistické stezky.

Program: 10:00-17:00 hod.

Dopoledne trénink cyklistických dovedností- jízda na dopravním hřišti, přes kopečky, slalom, dovednostní soutěže. Oběd v restauraci, polední klid. Odpoledne cyklistický výlet do okolí. Děti budou rozděleny do 2 skupinek- začátečníci a pokročilejší. Camp je vhodný i pro děti, které začínají na kole. Nutností je vlastní kolo.

Proč se zúčastnit campu:

Děti budou celý den sportovat a naučí se perfektně udržet rovnováhu na kole. Děti čekají dovednostní cvičení, nácvik správného překonávání překážek, teoretické poznatky a další volnočasové aktivity. Campy vždy vedou zkušení instruktoři, kteří mají praxi s prací s dětmi, případně jsou cyklistickými závodníky.

Cena: 500,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, 2 svačiny, oběd, pomůcky, pitný režim,

Cyklistika je jeden z nejoblíbenějších českých volnočasových aktivit. Je to také velmi prospěšný sport pro fyzickou kondici a psychickou kondici. Proč? Aerobní aktivita spaluje přebytečné tuky v těle, zvyšuje sílu svalů a zlepšuje oběhový aparát. Dále se na kole trénuje rovnováha a koordinace pohybů. Děti mají radost z jízdy a poznají mnohá nová místa, které pomůžou v orientaci v místním prostředí.