+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Dárkové poukázky

Vánoční dárkové poukázky na kurzy inline bruslení.

Darujte svým blízkým dárkové poukázky na výuku inline bruslení. Lekce bruslení je vhodná pro všechny příznivce bruslení- vždycky je co zlepšovat. Nejdůležitější je ale bezpečnost, naši instruktoři naučí dokonale Vaše blízké rychle zabrzdit v jakékoli situaci.

Vánoční poukázka na výuku brusleni

Darovat můžete:

Individuální výuku, kurz bruslení, jednodenní camp!

Individuální hodina s instruktorem v čase, který Vám bude vyhovovat (my se přizpůsobíme) a v kterékoli zvolené lokalitě v naší nabídce (přijedeme téměř za vámi). Poukaz můžete čerpat kdykoli v roce 2019 za hezkého počasí.

 

Platební podmínky:

Nejdříve si objednejte přes náš email info@inlineskola.cz dárkový poukaz. Nezapomeňte připojit specifické požadavky na počet poukazů případně požadované grafické úpravy s věnováním. My Vám obratem odpovíme a zašleme fakturu s informacemi jak zaplatit. Poté zašlete částku za jeden, či více dárkových kuponů na účet uvedený na faktuře. Do zprávy pro příjemce napište Váš e-mail. Hned jakmile obdržíme platbu, zašleme Vám dárkový poukaz s jedinečným kódem.  Pak už stačí jen vytisknout a zabalit 🙂

Můžete také využít obyčejnou dárkovou poukázku. Například k narozeninám, ke svátku, nebo jen tak.

Proč darovat kurz inline bruslení:

Při bruslení dochází jako u mnoha dalších sportů k pocitu radosti z pohybu, dokonalého uvolnění a oproštění se od všedních starostí. Při jízdě se soustředíte jak vám sviští vítr okolo uší a ubíhá asfalt pod kolečky. Jedná se o zdravý sport, kdy na rozdíl od běhání si neničíte klouby, a dochází k velkému spalování kalorií. Kdo bruslí častěji, určitě zpozoruje zlepšení fyzické kondice, zesílení břišních, hýžďových svalů a zhubnutí. Zároveň se tento sport dá krásně pojmout jako společenská záležitost, kdy se vyrazí po práci s kamarády nebo kolegy na brusle, probere se vše důležité, zastaví se na občerstvení, je to výborný relax. Je jen na vás, jaké tempo zvolíte, můžete ujet například 50 kilometrů za odpoledne nebo jen kolečko parkem.