+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

PŘÍMĚSTSKÝ INLINE SPORTOVNÍ TÁBOR

Inline sportovní příměstské tábory

Inline sportovní příměstský tábor Praha se zaměřením na míčové sporty a in-line bruslení

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci  a in-line bruslení, program je  doplněn o mnohé zážitkové výlety.

 

 

Náplň táborů:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brždění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách,  discogolfmíčové hry, atletická průprava, lezecká stěna. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně.

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou  kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Tábory jsou zaměřené na inlien bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci.

Termíny:

Po celé prázdniny. 8:15- 17:00

Základní program:

Inline bruslení

Míčové hry

Lezecká stěna

Výlety do okolí

Kondiční průprava

Trénink koordinace

Orientační denní program:

 

 • 8:15- 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
 • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička, hry
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry
 • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
 • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
 • 16:00–17:00 hry, další program
 • 17:00 rozloučení

 

 

Cena: 2290,- Kč při registraci do konce května.

 

 • Při registraci v červnu a červenci 2390,- Kč
 • Při registraci dalšího sourozence sleva 100 Kč.
 • Cena pro naše stálé klienty 2250,- Kč
 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění, které si můžete sjednat u našeho partnera.


Lokality:

Naše inline sportovní příměstské tábory se konají v lokalitách, které jsou velice dobře dostupné a zároveň je zde velice klidné prostředí. Tábory jsou v blízkosti parků, kde děti bruslí a zázemí tábora je  v areálu, kde jsou různá hřiště na míčové hry. Zároveň máme vždy k dispozici asfaltový plácek na trénování technik bruslení. 

 • Braník, Brandýs nad Labem, Bohnice, Letňany, Strahov, České Budějovice, Pražačka,

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Dítě získá jistotu na bruslích a jeho pohyb bude bezpečnější.logo
 • Inline sportovní příměstský tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Možnost zapůjčení bruslí, chráničů i přilby.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.
 • Stravování bude zajištěno v místní restauraci.

 

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

 inline sportovní příměstský tábor

Inline sportovní příměstský tábor se na Vás těší

 

 


Dětský tábor
Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.

Borovice.cz