+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Akce na bruslích

Máte rádi bruslení? Je to Váš životní styl? Rádi poznáváte nové lidi? Umíte alespoň trochu jezdit? — Jste tu správně!!

Pořádáme různé zábavné akce na bruslích pro milovníky inline bruslení.

Nebojte se vyrazit s námi, nebudete litovat. Vždy na Vás bude dohlížet zkušený instruktor, který Vám poradí jak například zabrzdit, nebo se rychle vyhnout překážce.
V Případě nebezpečné situace Vám pomůže a podá pomocnou ruku. Zároveň Vás provede celou akcí a podělí se o různé zajímavosti.

Z čeho si můžete vybrat:

  • Výlet na noční jízdy do Vídně, Drážďan a Berlína. 
  • Letní výlety a trénování na Lužických jezerech. 
  • Pravidelné noční jízdy v Praze. 
  • Projížďky s trenérem inlineškoly zdarma.
  • Výlety na cyklostezky okolo českých řek.

Tyto akce organizujeme protože nás baví bruslení, chceme poznávat nové bruslaře a nechceme sedět doma. 

Popis akcí a výletů.

Noční jízda v Praze: Jde o zajímavou jízdu několika desítek bruslařských nadšenců, kteří se nebojí vyrazit na bruslích i po městě. Tuto jízdu pořádáme jednou za 14 dní na jaře. Trasa je většinou stejná a začíná v centru Prahy. Měří okolo 10 Km a je zakončena kousek od Karlova náměstí. tak blikačky s sebou a jedeme.

Výlet na noční jízdy do Vídně, Drážďan a Berlína. Tyto akce skýtají skvělou kombinaci, bruslení, večerní atmosféry, kulturních zážitků a poznání nových přátel. V pátek odpoledne vyrazíme z Prahy do cílového města. Večer po příjezdu se společně s dalšími stovkami příznivců bruslení a cyklistiky zúčastníme noční jízdy. Další den je v plánu projížďka centrem města a návštěva kulturních památek.

Projížďky s trenérem inlineškoly zdarma. Pro toho kdo rád jezdí ve skupince a chtěl by pár rad od zkušeného instruktora pořádáme krátké výlety okolo řeky v Braníku, nebo v Troji. Sraz je buď ve Vodpočívárně, nebo u loděnice v Troji. následuje zhruba 10 km dlouhá projížďka. Vstupné dobrovolné- drink, nebo svačina pro instruktora. 🙂

Výlety na cyklostezky okolo českých řek. Víkendový pobyt na bruslích je ideální relaxační program. Jedná se kombinaci kurzu inline bruslení a výletu okolo Labe. V sobotu probíhá trénink, krátká vyjížďka a relaxační program. V neděli je na programu krátký výuka pokročilejších technik a zhruba 10-20 Km dlouhý výlet. – Lokalita- Nymburk.

Letní výlety a trénování na Lužických jezerech.  V teplých letních měsících je ten pravý čas vyrazit k vodě. My vyrazíme na Lužická jezera, kde jsou desítky a stovky kilometrů dobře upravených a hladkých inline stezek. Zároveň se tam nacházejí příjemné pláže na Váš odpočinek. Tento výlet je pojat jako mix tréninků s instruktorem a volné vyjížďky.

Pro více informací a registraci rozklikněnte danou kategorii.

Noční jízdy v Drážďanech
Noční jízdy ve Vídni
Noční jízdy v Berlíně
Letní výlety a trénování na Lužických jezerech
Výlety na cyklostezky okolo českých řek
Noční jízdy Prahou